لطفا قبل از سفارش محصول یا خدمات موجود در سایت، حتماً شرایط و مقررات سایت را مطالعه فرمایید.

خدمات:

برای انجام هر یک از خدمات، مشتری می‌تواند طرح پیشنهادی یا فایل مورد نظر را ارسال نموده، پس از بررسی کارشناسان نشر الکترونیک آنی (ایکس ایپاب)، هزینه انجام خدمات و مدت زمان آن به اطلاع مشتری رسانده می‌شود.

در صورتی که مشتری نیازمند مشاوره باشد یا خدمات مورد تقاضا از سوی مشتری، حالت خاص باشند، مشتری موظف است از طریق فرم درخواست خدمات، مراتب را به اطلاع انتشارات اینترنتی آنی برساند.

در صورتی که خدمات به صورت مشاوره‌ای یا رفع عیب نرم‌افزاری باشد، کل هزینه‌ی اعلام شده باید به حساب نشر الکترونیک آنی (ایکس ایپاب) واریز شود. در صورت عدم رفع عیب، مبلغ واریزی به حساب مشتری عودت داده می‌شود.

پس از انجام خدمات توسط کارشناسان، فایل نمونه یا تصویر طراحی آن برای مشتری ارسال می‌گردد.

در صورت عدم رضایت مشتری و وجود اشکالات مربوط به قصور کارشناسان نشر الکترونیک آنی (ایکس ایپاب)، از جمله نادیده گرفتن طرح اولیه، اشکالات تایپی و … حداکثر ظرف ۲۴ ساعت، مشتری، اشکالات را اعلام نموده تا برطرف شوند. بدیهی است رفع اشکالاتی از این دست مشمول پرداخت هزینه اضافی نمی‌گردد.

در صورت تغییر طرح از طرف مشتری، هزینه‌ی طرح جدید مجدداً محاسبه و به اطلاع مشتری خواهد رسید و در صورت توافق، خدمات با شرایط اعلامی انجام خواهد گرفت.

تا قبل از تسویه‌ی حساب، فایل اصلی برای مشتری ارسال نمی‌گردد.

در صورت عدم رضایت مشتری از هیچ‌یک از طرح‌های ارائه شده، وجه پرداختی استرداد می‌شود.


محصولات:

در صورت معیوب بودن محصولات ارسالی (مثل کتاب)، مشتری باید حدأکثر ظرف ۲۴ ساعت موضوع را به نشر الکترونیک آنی اطلاع دهد. بدیهی است پس از گذشت این مدت، عذری پذیرفته نمیشود.

تبصره: محصولاتی که دارای  گارانتی هستند از ماده بالا مستثی هستند.

محصولاتی که دارای گارانتی هستند، حدأکثر ۱۰ روز زمان تست دارند.


پرداخت پس از دریافت کالا:

  • در «پرداخت پس از تحویل»، محصول ارسال میگردد و پس از تحویل به مشتری، حدأکثر ظرف ۱۲ ساعت (از زمان تحویل)، هزینه آن توسط مشتری و «از طریق سایت» پرداخت میشود.
  • در صورت دیرکرد در پرداخت، مشتری به عنوان «مشتری بدحساب» تلقی شده و این روش پرداخت برای او غیرفعال میشود.
  • در صورت عدم پرداخت وجه از سوی مشتری، موضوع از طریق مراجع قضایی و درخواست ضرر و زیان، پیگیری میشود.

هزینه ارسال

  • هزینه‌ی بسته بندی به صورت جداگانه از طرف پست دریافت می‌شود و در «رسید خدمات پستی» لحاظ نمی‌شود. بنابراین، هزینه ارسال پستی محاسبه شده در سایت، حدأقل ۱۰۰۰ تومان (وابسته به وزن مرسوله و نوع بسته بندی) از رسید خدمات پستی بیشتر است.
  • برای برخی محصولات و شهرستان‌ها، تخفیفی در نظر گرفته شده که این تخفیف روی هزینه‌ی پستی اعمال می‌شود؛ در این مواقع، هزینه‌ی ارسال محاسبه شده در سایت، کمتر از مبلغ رسید خدمات پستی می‌باشد.

*اگر مشخص شود هزینه‌ی ارسال محاسبه شده در سایت به صورت غیرمتعارف بیشتر از مبلغ رسید پستی بوده است (اشکال در سیستم، اشکال در محاسبه وزن و …)، بر اساس انتخاب مشتری:

  • هزینه‌ی ارسال و مبلغ نهایی فاکتور اصلاح می‌شود (قبل از تسویه حساب مشتری).
  • وجه اضافی به صورت کد تخفیف برای خریدهای بعدی مشتری ثبت می‌گردد (بعد از تسویه حساب مشتری).
  • وجه اضافی به حساب مشتری برگشت می‌شود (بعد از تسویه حساب مشتری).

فروشگاه اینترنتی نشر الکترونیک آنی محلی است برای فروش کتاب‌های چاپی و کتاب‌های الکترونیکی (از قبیل استانداردهای بین‌المللی و صنعتی) و همچنین محلی است برای انجام خدمات نرم افزاری آنلاین و طراحی گرافیکی به صورت آنلاین و اینترنتی، طراحی سایت (یا وبلاگ) با بهترین کیفیت و کمترین هزینه در مناسب‌ترین زمان همراه با پیشنهادهای ویژه.

خدمات نرم افزاری اینترنتی | فروشگاه محصولات | شرایط و مقررات | شکایت و عدم رضایت